ההרשמה לסבב 2020 של  XLR8 הסתיימה ! 

האקסלרטור יפתח ב 12.2.20 בקריית שמונה,

נשמח שתשאירו פרטים להצטרפות כשותפים או מנטורים בתכנית

או למועמדות לסבב הבא ונהיה בקשר.אנחנו שמחים שבחרת להגיש את מועמדותך לסבב הבא של תכנית XLR8 שיפתח בפברואר 2020

XLR8  הינה תכנית להאצת סטראטאפים שבמרכזה הפיכת מיזמים ומחקרים לחברות הזנק.

התוכנית הוקמה על ידי הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה בשיתוף עיריית קריית שמונה, בניהול המקצועי של יוזמה לאומית של אראל מרגלית ועמותת בוגרי 8200 ובסיוע גופי ההייטק המובילים של ישראל. XLR8 נפתחה לפני כשנה וכבר חתומה על מספר הצלחות ברמה הארצית וחשיפה תקשורתית מאסיבית.

מטרת התכנית היא להביא את המיזם משלב מוקדם בהתפתחות  Startup  לשלב המאפשר גיוס כסף ראשוני ממשקיעים ו / או מתכניות ממשלתיות אחרות. 

התכנית נמשכת כששה חודשים, מהווה מעטפת לצרכי המיזם בשלבים אלו וכוללת תכנית קבוצתית ותכנית אישית המלווה את המיזם באופן מותאם לצרכיו.

במסגרת התכנית הקבוצתית יעברו צוותי המיזמים הרצאות וסדנאות, כמידי שבוע, בנושאי ליבה בעולם היזמות הטכנולוגית ביניהם: מודלים ואסטרטגיות, בחינת השוק וולידציה, קניין רוחני ורגולציה, פיתוח MVP, אפיקי מימון ועוד. לצד תכנים אלו יקבלו הצוותים ליווי פרטני, חיבור למנטורים מהתעשייה, שעות ייעוץ ע"י מומחי תוכן, חשיפה למשקיעים ועוד.

התכנית דורשת השקעת זמן ועבודה מצד צוות המיזם בין המפגשים לאורך 6 חודשי הפעילותבאמצעות כל שותפיה תעניק התכנית ידע וכלים, תייצר עבורכם מגוון הזדמנויות ותציע שיתופי פעולה כדי להפוך את הסטארט-אפ שלכם לדבר הגדול הבא.

 

לקריאת נספח א לחץ כאן!

צרו דפי נחיתה באמצעות inwise - שיווק בענן לעסק שלך